Çfarë diplome ka Adelina Ismaili?

Mediale Vip

Çfarë diplome ka Adelina Ismaili?

Më: 14 prill 2021 Në ora: 21:57
Adelina Ismaili

Më shumë ka vite në skenë sesa jashtë saj. Mbase ky fakt e ka penalizuar Adelina Ismailin, e cila nuk arriti kurrë ta përfundojë shkollimin universitar.

Në intrevista nuk ka ngurruar të tregojë për suksesin në mësime gjatë shkollës fillore dhe të mesmes, por kurrë nuk është dëgjuar të flasë për fakultet.

Adelina njihet si femër e zgjuar, ama nuk ka një diolomë universitare, e kjo për shkak të impenjimeve të saj në muzikë dhe kohës së pa mjaftuar për të ndjekur një fakultet.

Ndërkohë, Adelina patjetër që e ka diplomën e jetës, që e ka përballuar në mënyrë të jashtëzakonshme.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat