E lidhur me Arsimin, por Ana i habit të gjithë me deklaratën

Mediale Vip

E lidhur me Arsimin, por Ana i habit të gjithë me deklaratën

Më: 15 prill 2021 Në ora: 09:24
Ana, Arsimi

Përgjatë ditëve të fundit në rrjet është përfolur se Ana dhe Arsimi kanë nisur një lidhje dashurie.

Dyshja janë kapur shpesh mat, madje Arsimi e ka prezantuar Anën dhe me të birin. Pak ditë më parë ai publikoi një video, ku i vogli shprehej: “Ana të dua shumë”.

Mirëpo, ish-konkurrentja e Për’puthen i ka habitur të gjithë, teksa së fundmi ka deklaruar se është konfuze për ndjenjat e saj. “A ndjen dashuri për ndonjë?”, e ka pyetur një nga ndjekësit.

“Të jem e sinqertë, nuk e di, ndoshta ose po…jam pak konfuze dhe besoj kam të drejtë”, është përgjigjur Ana.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat