A jeton Remzie Osmani nën një kulm me renë e saj?

Mediale Vip

A jeton Remzie Osmani nën një kulm me renë e saj?

Më: 15 prill 2021 Në ora: 21:40
Gezimja dhe Remzia

Ne si popull në përgjithësi kemi shumë dëshirë të dijmë detaje të jetës private të të tjerëve.

Dhe, kështu ka ndodhur edhe me këngëtaret, për të cilat përherë ka interes, sidomos për jetën e tyre larg skenës.

Një nga emrat shumë të njohur e të përfolur, është edhe Remzie Osmani, e cila edhe vetë është deklaruar se është e habitur se sa shpejtë gjërat e saj përfundojnë në publik.

Përndryshe, Remzia po e shijon shumë statusin e gjyshes. Ajo, jeton në një kulm me djalin, renë dhe mbesen e dashur. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat