Skerdi Ago zbulon titujt e dy projekteve të reja në bashkëpunim me artiste femra

Mediale Vip

Skerdi Ago zbulon titujt e dy projekteve të reja në bashkëpunim me artiste femra

Më: 16 prill 2021 Në ora: 13:42
Skerdi Ago

Këngëtario i njohur ka paralajmëruar se së shpejti po sjell projekte të reja muzikore.

Skerdi Ago është njëri ndër këngëtarët e dashur të publikut shqiptar.

Ai është mjaft aktiv në skenën muzikore me projekte të ndryshme të publikuara një pas një.

Përmes një Instastory ai së fundmi ka paralajmëruar se i ka gati 2 projekte të reja të cilat janë bashkëpunime me dy femra të estradës.

Ai gjithashtu ka zbuluar titujt e këngëve por jo artistet, “Xheloze” dhe “Besova”, titullohen këngët që do të lansohen së shpejti nga Skerdi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat