Vdes aktorja e “Peaky Blinders”

Mediale Vip

Vdes aktorja e “Peaky Blinders”

Më: 16 prill 2021 Në ora: 18:30
Helen McCrory

Aktorja Helen McCrory ka vdekur nga kanceri në moshën 52 vjeçare.

Lajmin e ka bërë të ditur burri i saj, aktorit Damian Leëis.

McCory është e njohur për rolet e saj në serialin “Peaky Blinders” dhe tre filmat e Harry Potter.

Ajo që një kohë të gjatë ishte duke u përballur me kancerin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat