Jasmina shpërthen në lot gjatë emisionit, Andi bën këtë veprim

Mediale Vip

Jasmina shpërthen në lot gjatë emisionit, Andi bën këtë veprim

Më: 16 prill 2021 Në ora: 20:03
Jasmina dhe Andi

Jasmina qau në emision për Andin.

Gjatë puntantës së sontme në emisionin “Përputhen”, u transmetua takimi i Andit me Jasminën.

Pavarësisht faktit se gjejnë shumë pika të përbashkëta me njëri-tjetrin, ata shumë here edhe kanë përplasje.

Gjatë puntantës së sontme, Jasmina filloi të qante duke thënë se nuk mund të duronte më, ngase sheh pasiguri tek Andi.

Por, pas gjithë kësaj, Andi iu afrua nga afër dhe u ul pranë saj si dhe i dhuroi një përqafim asaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat