Yll Limani lanson projektin “A ki me rrejt”

Mediale Vip

Yll Limani lanson projektin “A ki me rrejt”

Më: 16 prill 2021 Në ora: 20:15
Yll Limani

Ylli sapo publikoi këngën e re.

Këngëtari i njohur Yll Limani, ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “A ki me rrejt”.

Për tekstin e këngës u kujdes vet artisti, ndërsa muzikën e punoi Rzon dhe Pllum, kurse u shoqërua me një video të punuar nga Wonder.

Klipi i projektit të ri erdhi me skena interesante, ndërsa edhe këtë herë, artisti i qëndroi besnik stilit të tij të këndimit.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor nga Yll Limani me titull “A ki me rrejt”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat