Shqipe Abazit i ngrihet buzëqeshja, mos nga ndërhyrjet?!

Mediale Vip

Shqipe Abazit i ngrihet buzëqeshja, mos nga ndërhyrjet?!

Më: 16 prill 2021 Në ora: 22:27
Shqipe Abazi

Shqipe Abazi njihet më së shumti me këngën e saj të pavdekshme, “Këngën që ty ta këndova”.

Shqipja është aktive herë pas here me projekte të reja muzikore, por që fokusi i saj më i madh, para pandemisë ka qenë angazhimi në ahengje familjare.

Këngëtarja kohët e fundit është shumë aktive edhe në rrjete sociale, ku shpesh ndan imazhe nga përditshmëria e saj.

Së fundi ajo ka publikuar një fotografi ku shihet mjaft në formë dhe rinore, por ajo që bie në sy është buzëqeshja e saj që duket si e ngrirë.

Mos vallë i ka hyrë edhe kjo ndërhyrjeve?!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat