Lindita shpërthen me lot në studion e “Përputhen”, kjo ishte ajo që e preku më së shumti

Mediale Vip

Lindita shpërthen me lot në studion e “Përputhen”, kjo ishte ajo që e preku më së shumti

Më: 17 prill 2021 Në ora: 20:23
Lindita

Konkurrentja e “Përputhen” ka shpërthyer në lot në studio.

Gjatë takimit ndodhi që patën Lindita dhe naumi javën e kaluar, diçka e papritur dhe Nauni ishte ai i cili filloi me ofendime ndaj Linditës, kvshtu duke e prishur takimin e tyre.

Lindita sot u shfaq mjaft e prekur nga ngjarja e javës së kaluar ku tregoi se kjo javë ishte mjaft e tensionuar në familjen e saj dhe se fëmijët e saj e kanë pritur mjaft keq transmetimin e javës së kaluar.

Kur e pyeti Bora Linditën se përse po ndihej aq keq dhe po qante në studio, ajo u përgjigj se gjëja që e prek më së shumti është se Nauni këmbëngul të jetë viktima e kësaj situate

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat