Marina Vjollca shfaqet tërheqëse me fustanin e shkurtër

Mediale Vip

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse me fustanin e shkurtër

Më: 17 prill 2021 Në ora: 21:21
Marina Vjollca

Marina Vjollca është shfaqur mjaft tërheqëse në imazhet e reja.

Marina Vjollca, së fundmi ka postuar imazhin ku shihet elegante dhe joshëse në rrjete sociale.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku mban fansat e informuar për çdo risi sa i përket karrierës dhe jo vetëm, sepse ajo publikon mjaft Instastory edhe nga jeta e përditshme.

Sot ajo hyri në Instagram për të ndarë imazhe mjaft të bukura me fansat e saj ku shihej e rregulluar deri në çdo detaj, ndërsa fustani i zi i shkonte aq shumë asaj.

E veshur me shumë stil ajo ka vënë në pah format trupore dhe duket shumë seksi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat