“FREESTYLE” nga Noizy pëlqehet në masë të madhe, pushton top listat e Italisë

Mediale Vip

“FREESTYLE” nga Noizy pëlqehet në masë të madhe, pushton top listat e Italisë

Më: 17 prill 2021 Në ora: 22:59
Noizy

Kënga e re e Noziyt ka pushtuar top listat e Italisë,

Reperi shqiptar Noizy po korr sukses të madh me këngën e fundit, “FREESTYLE”.

Disa orë pasi publikoi projektin e ri muzikor, “FREESTYLE”, ai arriti që për pak orë të kap vendin e 10 trending në Youtube Italy.

Noizy njihet edhe në Evropë, emri i reperit shqiptar është një nga më të respektuarit në skenën e hip hopit, për një karrierë që filloi gati 17 vjet më parë, mes Tiranës dhe Londrës.

Klipi tashmë ka marrë afro 1 milion klikime dhe po pëlqehet mjaft shumë nga publiku.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat