Sara Hoxha tregon kilogramët pas lindjes

Mediale Vip

Sara Hoxha tregon kilogramët pas lindjes

Më: 18 prill 2021 Në ora: 08:32
Sara Hoxha

Partnerja e reperit, Ledri Vula sigurisht se ka shtuar peshë gjatë lindjes.

Ajo tashmë ka disa muaj që ka lindur vajzën dhe ndjekësit e saj janë pothuajse kurioz në çdo gjë që ajo bën në kohën gjatë përkushtimit me Poem Blu por edhe kohën e lirë.

Së fundi, përmes rubrikës ‘Ask me a question’ në Instagram, Sara është pyetur për kilogramët e saj pas lindjes.

Ajo nuk ka hezituar të përgjigjet derisa zbuloi se ka 71 kilogramë. “71 kilogramë dhe fleni rehat tani”, shkroi në fotografinë e publikuar.

Ndryshe, Sara Hoxha që nga lindja e vajzës është aktive me postime të shumta e cila ndanë pothuajse çdo moment me vajzën e saj duke mos munguar edhe me Ledrin.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat