Gold AG me dedikim prekës për të atin: Vetëm Zoti e di sa më ka marrë malli

Mediale Vip

Gold AG me dedikim prekës për të atin: Vetëm Zoti e di sa më ka marrë malli

Më: 18 prill 2021 Në ora: 11:40
Gold AG

Reperi i njohur shqiptar, Gold AG, është mjaft aktiv dhe i hapur me fansat e publikun në rrjete sociale.

Ai ndan imazhe e video të ndryshme teksa nuk mungon me postime edhe nga përditshëmria, siç ka ndodhur me këtë të fundit.

I njëjti duket se po qëndron në vendlindjen e tij Preshevë dhe tregon se ka vizituar varrin e të atit që ndërroi jetë shumë vite më parë.

Në postimin e ndarë në rrjete sociale, Arian Agushi (emri i vërtetë) thotë se ndjen mall të madh për të.

“I madhi Zot e di sa më ka marrë malli”, ka shkruar ai.

Në fillim të këtij viti, reperi theksoi se vizitoi varrin e të atit pas tri vitesh pasi që një kohë nuk i lejohej të shkonte në Preshevë.

Ai tashmë është bërë edhe baba i një djali të quajtur, Gueril. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat