46 ditë pas humbjes së nënës, Melinda Ademi vjen me një mesazh në rrjete sociale

Mediale Vip

46 ditë pas humbjes së nënës, Melinda Ademi vjen me një mesazh në rrjete sociale

Më: 18 prill 2021 Në ora: 14:15
Melinda Ademi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, prej disa javësh është shkëputur nga rrjetet sociale.

Kjo pas vdekjes së nënës së saj, e cila ndërroi jetë në fillim të muajit mars nga kanceri i gjirit.

Ajo është rikthyer me një postim në Instagram 46 ditë pas vdekjes, me anë të të cilit falënderon të gjithë për përkrahjen e fjalët e mira që ka pranuar këtë periudhë të vështirë.

Krijuesja e hitit “X5” thotë se do të vazhdojë ëndrrën e të ëmës për muzikë dhe se u premton fansave se nuk do t’i zhgënjejë asnjëherë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MELINDA (@melindaademi)

Ky është postimi i plotë i Melindës

“Përshëndetje fansa, kolegë dhe shokë e shoqe. Sot janë bërë 46 ditë që nga vdekja e nënës time dhe pas shumë mesazheve e në pamundësi të ua kthej secilit person, dua të iu falënderoj me gjithë zemrën të gjithëve për përkrahjen e madhe dhe vullnetin që ma keni dhuruar me çdo mesazh të mirë dhe të ngrohtë që më keni dërguar.

Ëndrrën e nënës time që unë të vazhdoj me muzikë dhe ta bëj nënën time krenare do të vazhdojë me plot vullnet dhe u premtoj se do të kthehem edhe më e fortë se kurrë.

Fansat e mi të dashur, ju do Melinda shumë, pa juve nuk do isha këtu dhe ju premtoj që nuk do të iu dëshpëroj në asnjë mënyrë.

Shihemi shumë shpejt”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat