Ronela ndan detaje për projektin e ri muzikor

Mediale Vip

Ronela ndan detaje për projektin e ri muzikor

Më: 18 prill 2021 Në ora: 19:10
Ronela Hajati

Ronela së shpejti po sjell projektin e ri muzikor.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati ka lansuar 2 projekte muzikore pas një pauze një vjeçare.

Kënga e saj e fundit titullohet “Shumë i mirë”, por si duket ajo tashmë është duke sjellë diçka të re për fansat.

Ajo zbuloi se kënga e re do të lansohet me datë 1 maj dhe titullohet “Aventura”, ku edhe tha se sipas mendimit të saj kënga është shumë e bukur.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat