Dua Lipa hyn në histori, bëhet femra e parë me albumin më të dëgjuar në Spotify

Mediale Vip

Dua Lipa hyn në histori, bëhet femra e parë me albumin më të dëgjuar në Spotify

Më: 19 prill 2021 Në ora: 09:44
Dua Lipa

Ajo ka arritur këtë sukses pas Adele e cila ishte zgjedhur në vitin 2011.

Dhe, këngëtarja natyrisht se iu ka gëzuar këtij suksesi derisa e ka quajtur edhe si të pavërtetë.

Përmes, një storie në profilin e saj në Instagram, Dua Lipa njoftoi për këtë sukses të arritur.

“E pa vërtetë! Faleminderit njerëz kjo është diçka e çmendur dhe jam shumë shumë shumë e lumtur”, kanë qenë fjalët e Duas në postim.

Ndryshe, artistja e njohur me famë botërorë ka publikuar së fundi disa nga prapaskenat teksa ka bërë provat për fustanin që kishte veshur në ceremominë Grammy.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat