Ai punon 12 orë në ditë, pa pushim'/ De Niro në krizë për shkak të divorcit

Mediale Vip

Ai punon 12 orë në ditë, pa pushim'/ De Niro në krizë për shkak të divorcit

Më: 19 prill 2021 Në ora: 09:53
Robert De Niro dhe Grace Hightower

Aktori i njohur Robert De Niro dhe Grace Hightower aktualisht po kalojnë një proces gjyqësor divorci që pretendohet se po e bën jetën e aktorit të mjerueshme dhe ndikon ndjeshëm në financat e tij.

Grace shpenzon rreth 215,000 dollarë në muaj për rroba, bizhuteri dhe luks të tjerë në kartat e kreditit dhe rreth 160,000 dollarë në para, dhe për ta rregulluar atë, aktori duhet të pranojë të gjitha rolet që i ofrohen.

"Z. De Niro është 77 vjeç, megjithëse e do punën e tij, ai nuk duhet të punojë aq shumë në një moshë kaq qesharake në ato vite. "12 orë në ditë, pa pushim", tha avokati i De Niro.

Nga rruga, Robert i detyrohet taksave të shtetit dhe tarifa nga dy filmat e ardhshëm do të shkojë ekskluzivisht për ato qëllime, vuri në dukje avokati.

Sidoqoftë, avokati i gruas së tij pretendon të kundërtën. 

Avokati i saj kujtoi se De Niro nuk kursen as në shpenzimet e tij. 

Kështu që ai dyshohet se shkon në mëngjes me helikopter dhe viziton miqtë e tij në Florida me aeroplan privat.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat