Ledri dhe Sara zgjedhin këtë destinacion për pushime

Mediale Vip

Ledri dhe Sara zgjedhin këtë destinacion për pushime

Më: 19 prill 2021 Në ora: 10:50
Ledri Vula dhe Sara Hoxha

Çifti ditën e djeshme njoftuan se kanë vendosur t’i kalojnë disa ditë relaksuese.

Dyshja publikuar fotografi nga avioni dhe nga hoteli se ku janë vendosur.

Ndërsa, sot ishte Sara ajo që ka publikuar  një fotografi e cila tregoi vendin që ata kanë zgjedhur për pushime.

Sidoqoftë, Ledri dhe Sara nuk kanë dalluar shumë nga figura tjera të njohura publike shqiptare sa i përket destinacionit të zgjedhur.

Kjo pasi edhe çifti kanë shkuar në Dubai si shumë tjerë nga estrada. Sara, postoi një imazh në storien e saj derisa zbuloi pamje nga atje.

Ndryshe, vizitat në Dubai së fundi janë shpeshtuar nga estrada shqiptare.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat