Gjira zbulon për herë të parë arsyen e largimit nga muzika

Mediale Vip

Gjira zbulon për herë të parë arsyen e largimit nga muzika

Më: 19 prill 2021 Në ora: 12:48
Gjira

Këngëtarja ka vite që është larguar nga skena muzikore.

Ajo ka qëndruar pasive derisa nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikor tash e sa vite.

Së fundi, përmes rubrikës ‘Pyetje dhe përgjigje’ në Instagram ajo është pyetur nga një ndjekë për arsyen se pse nuk ka vazhduar me karrierën e saj muzikore.

Gjira u përgjigj teksa publikoi disa fotografi nga projektet e saj muzikore dhe tha se muzika e ka tradhtuar.

Theksojmë se, këngëtarja është e martuar dhe po e shijon jetën e saj familjare bashkë me fëmijët e saj.

Rikujtojmë se, nuk ka shumë muaj që është bërë nënë për herë të dytë duke lindur një vajzë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat