Safete Mustafa e veshur kaq elegante na uron një javë të mbarë

Mediale Vip

Safete Mustafa e veshur kaq elegante na uron një javë të mbarë

Më: 19 prill 2021 Në ora: 13:01
Safete Mustafa

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore Safete Mustafa sot ka përcjellë me mëngjes energji positive tek publiku.

Veshur elegante si gjithnjë, ajo solli një foto të bukur meqë rast ndjekësve, e fansave iu uroi një javë të bukur.

“Pershendejte, ju urojme nje jave te mbare!”, ka shkruar këngëtarja.

Ndryshe Safetja është nënë e dy vajzave Donikes dhe Elsës, kjo e fundit e inkuadruar në botën e muzikës e cila po ashtu ka edhe këngë të lansuara.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat