Rikthehet avokatja shqiptare, mahnit me format e saj

Mediale Vip

Rikthehet avokatja shqiptare, mahnit me format e saj

Më: 19 prill 2021 Në ora: 14:10
Redona Koci

Avokatja shqiptare, Redona Koci, ka kohë që i ka munguar ndjekësve me fotografitë që vetëm ajo di të sjell.

Së fundi, ajo ka bërë me dije se është rikthyer dhe duket në top formë.

E veshur me një fustan solemn, Redona përsëri ka arritur të marrë vëmendjen e të gjithë ndjeksëve.

Kujtojmë se, Redona Koci komentohet shumë shpesh për linjat e saj trupore të cilat nuk heziton t’i ndaj me ndjekësit edhe pozat më atraktive.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat