Oriola vjen tërësisht e zhveshur në setin e ri fotografik

Mediale Vip

Oriola vjen tërësisht e zhveshur në setin e ri fotografik

Më: 19 prill 2021 Në ora: 17:50
Oriola Marashi

Oriola Marashi ka postuar disa fotografi në rrjete sociale.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është një nga emrat që përmendet për imazhet provokuese të cilat i publikon shpesh herë.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme ku edhe mbledh rreth gjysmë milion ndjekës.

Oriola së fundmi morri vëmendjen me imazhet e ndara nga seti i ri fotografik ku shihej e veshjen e zhveshur duke mbuluar trupin e saj me një pëlhurë plot shkëlqim ku i vinin në pah linjat e formësuara.

Menjëherë pas postimit ajo rrëmbeu vëmendjen e ndjekësve, duke pranuar komente dhe pëlqime të shumta.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat