Morena vazhdon me paraqitje provokuese nga Dubai

Mediale Vip

Morena vazhdon me paraqitje provokuese nga Dubai

Më: 19 prill 2021 Në ora: 17:53
Morena Taraku

Këngëtarja ka solli pamje nga pushimet.

Morena tash e disa ditë ka nisur pushime luksoze në qytetin e bukur të Dubait.

Ajo është një ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku edhe është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta e përditshme edhe nga ajo profesionale.

Morena sot ka publikuar disa imazhe nga Dubai ku ka vendosur të provokojë ndjekësit me poza joshëse ku shfaqi gjoksin e formësuar.

Menjëherë pas postimit të fotografisë ajo pranoi mijëra pëlqime dhe komente duke e komentuar pozitivisht paraqitjen e saj

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat