Elvana falënderon fansat për mbështetjen në albumin e ri “Çelu”

Mediale Vip

Elvana falënderon fansat për mbështetjen në albumin e ri “Çelu”

Më: 19 prill 2021 Në ora: 18:36
Elvana Gjata

Elvana ka falënderuar fansat e saj pas lansimit të albumit “Qelu”.

Këngëtarja e dashur shqiptare, Elvana Gjata, tashmë ka publikuar në kanalin YouTube albumin e ri muzikor.

“Çelu”, titullohet albumi i ri i Elvanës, i cili përmban disa projekte muzikore, të cilat i ka shoqëruar edhe me videoklipe.

Ajo i jep rëndësi të madhe paraqitjes së jashtme çdo herë, gjë për të cilën merr vazhdimisht komente pozitive.

Së fundi, ajo ndau me ndjekësit disa fotografi ku falënderoi ata për dashurinë dhe mbështetjen që ka pranuar me të publikuar albumin i cili u prit tejet mirë nga fansat e saj.

“Po e ndjej dashurinë”, shkroi Elvana në mbishkrimin e fotografive të publikuara në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat