“Mos u tall me djemtë”, Mevlani dhe Blerimi acarohen me njëri-tjetrin në studio

Mediale Vip

“Mos u tall me djemtë”, Mevlani dhe Blerimi acarohen me njëri-tjetrin në studio

Më: 19 prill 2021 Në ora: 21:43
Mevlani dhe Blerimi

Blerimi dhe Mevlani kanë debatuar me njëri tjetrin në episodin e sotëm në “Përputhen”.

Në episodin e sotëm të “Përputhen” ka pasur jo pak trazira mes konkurrentëve të ndryshëm.

Mes një debati që ndodhi me Antonelën dhe Blerimin duket se Mevlanit i pengoi një gjë tjetër aty.

Ai iu drejtua Blerimit se nuk do të dëshironte ta shihte atë duke u tallur me djemtë e studios dhe u shpreh se ai duhet të zgjedhë një mënyrë më të mirë të komunikimit.

Blerimi iu kthye Mevlanit duke i thënë se ai duhet të shikojë punën e tij pasi dje të gjithë ata e kanë pritur atë 5 orë për t`u shfaqur në takim me Antonelën.

Kjo bëri që Mevlani dhe Blerimi të vazhdojnë debatin e tyre më tutje duke shprehur mos pajtimet e tyre me njëri-tjetrin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat