Emina Çunmulaj shpërndan një fotografi ku tregon barkun e rritur dhe e shoqëron me mesazh

Mediale Vip

Emina Çunmulaj shpërndan një fotografi ku tregon barkun e rritur dhe e shoqëron me mesazh

Më: 19 prill 2021 Në ora: 23:56
Emina Çunmulaj

Emina Çunmulaj është shtatzënë dhe në pritje të fëmijës së tretë me bashkëshortin e saj, biznesmenin Sam Nazarian.

Modelja shqiptare, e cila është nënë e dy vajzave, përmes një njoftimi të mëhershëm në rrjetet sociale kishte bërë të ditur se do të lindë djalë.

Ndërsa gjatë të hënës ka shpërndarë një tjetër imazh duke prekur barkun e fryrë, ndërsa e ka shoqëruar edhe me një mesazh.

“Njerëzit më të fortë nuk janë ata që tregojnë fuqi përballë nesh, por ata që i fitojnë betejat dhe ne nuk dimë asgjë për to”, shkruan në përshkrimin e fotografisë.

Bukuroshja shqiptare është e martuar me biznesmenin Sam Nazarian, me të cilin ka dy vajza dhe tash janë në pritje të një djali. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat