Kandidatja për deputete ‘djeg’ Instagramin me foto hot, ja çfarë poston në rrjetet sociale

Mediale Vip

Kandidatja për deputete ‘djeg’ Instagramin me foto hot, ja çfarë poston në rrjetet sociale

Më: 20 prill 2021 Në ora: 11:10
Anita Dervishi

Anita Dervishi është kandidate për deputete në zgjedhjet që do të mbahen ditën e dielë në Shqipëri dhe synon një karrige në sallën e Kuvendit.

Ajo mban numrin tre në listën e kandidatëve, në qarkun e Durrësit për partinë e kreut të Konservatorëve Kujtim Gjuzi, i cili është regjistruar në KQZ me “Aleanca Bashkimi Popullor ABEOK”.

Image

Kandidatja për deputete ka bërë fushatë edhe në rrjetet sociale, ku në Instragram, bien në sy pak postime që të kenë lidhje me aktivitetin politik dhe fushatën.

Image

Ajo që bie lehtësisht në sy janë fotot e Anita Dervishit, me poza dhe veshje provokuese dhe ku nxjerr në pah linjat trupore.

Image

Ndërsa një tjetër detaj që mund të veçohet është se në postimet e vazjës që aspiron të bëhet deputete, nuk mungojnë gabimet drejtshkrimore, si mungesa e ë në emrin e qytetit të Fushë Krujës apo shënimi i emrit Shqipëri me sh të vogël.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat