Pas lajmeve për divorcin, JLo shfaqet në formë të mirë gjatë xhirimeve të filmit të ri

Mediale Vip

Pas lajmeve për divorcin, JLo shfaqet në formë të mirë gjatë xhirimeve të filmit të ri

Më: 20 prill 2021 Në ora: 18:29
Jennifer Lopez

JLo ka lënë pas çështjen e divorcit.

Ka pak ditë që çifti i njohur i Hollywood-it, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë njoftuar se i kanë dhënë fund lidhjes disavjeçare.

Dyshja e konfirmuan ndarjen përmes një deklarate, ku thanë se preferojnë që të qëndrojnë miq dhe do t’i ruajnë raportet me njëri-tjetrin.

Edhe pse ata njoftuan se po ndahen miqësisht, qarkullojnë thashetheme se një aferë dashurie e Alex Rodriguez me një tjetër femër, u bë shkak i ndarjes së tyre.

Së fundi, Jennifer publikoi disa imazhe nga prapaskenat e projektit të ri filmik, teksa po xhiron në Republikën Domenikane.

Ajo kishte veshur pantallona të bardhë e këmishë blu, ndërsa po shijonte një kafe në pauzë të xhirimeve të “Shotgun Wedding”.

“Biseda e kafesë. “Shotgun Wedding”, shkroi aktorja, duke treguar se gjendet në Republikën Domenikane.

Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat