Mevlani dhe Ledjana realizojnë takimin e fundit në program, a do të dalin çift?

Mediale Vip

Mevlani dhe Ledjana realizojnë takimin e fundit në program, a do të dalin çift?

Më: 20 prill 2021 Në ora: 19:40
Lediana dhe Mevlani

Dyshja ka muaj që janë pjesë e Përputhen.

Mevlani Shabani dhe Ledjana Prengaj janë ‘çifti’ që kanë realizuar më së shumti takime.

Dhe, në edicionin e radhës ata kishin takimin e fundit me të cilin thuhet se tashmë do ta marrin vendimin se si do dalin nga programi si çifti po do mbesin miq.

Theksojmë se, sonte u transmetua takimi i tyre të cilët kishin një afirmitet me njëri-tjetrin si pothuajse në takimet e tjera.

Ndryshe, Mevlani po pret përgjigjen e Ledjanës për të përfunduar si çift apo jo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat