Menaxheri i saj feston ditëlindjen, Elvana Gjata zgjedh fjalët më të veçanta për ta uruar

Mediale Vip

Menaxheri i saj feston ditëlindjen, Elvana Gjata zgjedh fjalët më të veçanta për ta uruar

Më: 21 prill 2021 Në ora: 18:51
Andi Islami, Elvana Gjata

Elvana Gjata ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të afërt me menaxherin e saj, Andi Islami. Ky i fundit ditën e sotme feston ditëlindjen dhe artistja i ka bërë një dedikim shumë special. Ajo ka ndarë në Instagram disa momente me Andin dhe përkrah tyre ka shkruar:

“Gezuar ditelindjen njeriut tim te shtrenjte @andygramm Ne Krijojme, gezojme, grindemi, qeshim, qajme, ndajme cdo sukses dhe kalojme cdo pengese bashke dhe nuk dorzohemi kurre. Krenare per ty!”.

Andi shfaqet edhe në albumin e fundit që Elvana publikoi, sepse në çdo kohë ai ka qenë krahu i saj i djathtë. Në videot e këngëve. Elvana është shfaqur përkrah gjithë bashkëpunëtorëve të saj dhe sigurisht që nuk mund të mungonte as Andi.

Ndërkohë një mesazh shumë të ëmbël ai ka marrë edhe nga partnerja e tij, moderatorja Julka Gramo. Ajo ka postuar në Instagram një foto shumë të bukur me Andin, ku të dy shfaqen të përqafuar me njëri-tjetrin.

“Gezuar endrra ime qe vazhdoj ta enderroj edhe pas 20 vitesh ♥ Pra zyrtarisht kemi kaluar me teper se gjysmen e jeteve tona bashke dhe prape vazhdoj te dua te jetoj duke te te dashuruar deri ne frymen e fundit! Happy Bday Mr. Grinch. This Smile looks great on you!”, ka shkruar Julka në urimin e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Julka Gramo (@julkagramo)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat