Harry kthehet në Los Angeles dhe nuk feston 95-vjetorin e gjyshes

Mediale Vip

Harry kthehet në Los Angeles dhe nuk feston 95-vjetorin e gjyshes

Më: 21 prill 2021 Në ora: 19:05
Harry

Harry është rikthyer tek Meghan duke mos qëndruar në Londër për festimet e ditëlindjes së mbretëreshës Elisabeth.

Ajo mbush sot plot 95 vjeç dhe të gjithë janë mbledhur për të, në të parin përvjetor pa Princ Philip.

Por Harry vendosi të largohet sapo mbaroi ceremonia mortore e gjyshit të tij.

Mediat aludojnë se marrëdhënia e tij me familjen, vazhdon të jetë e ftohtë dhe problematike.

Rikthimi për herë të parë në vendlindje ishte njê tentativë për të rregulluar gjërat, por nuk ka funksionuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat