U shëruan nga COVID-19, Shkurte Fejza me bashkëshortin vizitojnë Prizrenin

Mediale Vip

U shëruan nga COVID-19, Shkurte Fejza me bashkëshortin vizitojnë Prizrenin

Më: 21 prill 2021 Në ora: 22:11
Shkurte Fejza me bashkëshortin e saj

Çifti ishin të infektuar javë më parë nga koronavirusi.

Megjithatë, dyshja janë shëruar dhe tashmë po ndjejnë veten më mirë.

E, Shkurte Fejza me bashkëshortin e saj Hajrush Behluli sot kanë vizituar Prizrenin. Ishte, këngëtarja ajo e cila ka publikuar një fotografi në profilin e saj zyrtar në Instagram.

Çifti kanë pozuar pranë njëri-tjetrit derisa kanë zbuluar edhe lokacionin.

Ndryshe, Shkurte Fejza pas shërimit nga Covid-19 ka treguar se si shkak i izolimit nuk ka pasur mundësi të shkoj në varrimin e humoristit Rasim Thaçi-Cima ku të ndjerin e ka kujtuar përmes një imazhi të publikuar.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat