Ryva Kajtazi angazhohet me Blerta Deliun për pastrim në ditën e Tokës

Mediale Vip

Ryva Kajtazi angazhohet me Blerta Deliun për pastrim në ditën e Tokës

Më: 22 prill 2021 Në ora: 13:38
Ryva Kajtazi

Me 22 prill është dita e Tokës në të cilin kryhen aktivitete të ndryshme që kanë të bëjnë me pastrimin e saj.

Dhe, sot një iniciativë e ka marrë edhe deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Blerta Deliu bashkë me këngëtaren, Rryva Kajtazi.

Ishte, Ryva ajo e cila ka publikuar një video në storien e saj në Instagram derisa shihet e veshur me një bluzë të bardhë dhe dorëza.

Këngëtarja në videon e publikuar i ka bërë tag edhe deputetes teksa ajo shihet duke dhënë një prononocim.

Ndryshe, nuk dihet nëse ka fytyra tjera publike të cilët kanë zgjedhur të angazhohen sot në këtë aktivitet.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat