Tea ndryshon sërish pamjen pas ndarjes nga Bearti

Mediale Vip

Tea ndryshon sërish pamjen pas ndarjes nga Bearti

Më: 22 prill 2021 Në ora: 14:30
Tea dhe Bearti

Ish-konkurrentja e Për’puthen, Tea vazhdon të jetë shumë e komentuar që pas ndarjes nga Bearti dhe ashtu si shumica e vajzave pas ndarjes, ajo vazhdimisht po ndryshon pamjen.

Pas flokëve të kuqe, Tea i preu ato dhe i ktheu në ngjyrë kafe, ndërsa tani ish-konkurrentja ka bërë një tjetër ndryshim.

Tea i ka zgjatur flokët, por duke ruajtur të njëjtën ngjyrë.

Ky ndryshim e bën të mos njihet, por i shkojnë shumë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat