Morena Taraku kalon çdo limit me këtë paraqitje nga Dubai

Mediale Vip

Morena Taraku kalon çdo limit me këtë paraqitje nga Dubai

Më: 22 prill 2021 Në ora: 15:05
Morena Taraku

Këngëtarja është duke qëndruar në Dubai për pushime.

Dhe, Morena Taraku nuk po i ndal postimet në rrjete sociale teksa po shijon jetën luksoze atje.

Sapo ka ndarë një imazh në profilin e saj zyrtar në Instagram derisa ka pozuar në bikini me ngjyrë të zezë duke i venë në pah linjat e saj trupore.

’55 gradë’, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit ku mori komente të shumta nga ndjekësit.

Morena ka zbuluar edhe hotelin se ku është duke qëndruar në fotografinë që ka zgjedhur ta ndajë në rrjete sociale.

Theksojmë se, dukjen e saj për këtë paraqitje e ka kombinuar me një palë syze dhe bizhuteri prej ari.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat