Arta Nitaj në lidhje dashurie?

Mediale Vip

Arta Nitaj në lidhje dashurie?

Më: 22 prill 2021 Në ora: 15:09
Arta Nitaj

Aktorja siç duket është në lidhje dashurie.

E ky dyshim vie pas një simboli të vendosur në profilin e saj zyrtar në Instagram.

Arta Nitaj ka vendosur një ‘ae’ duke shtuar kureshtjen se tashmë ka gjetur personin e saj të zemrës.

Theksojmë se, ajo është tejet e komentuar në media rozë duke u nisur nga jeta e saj profesionale dhe personale pothuajse çdo lëvizje e saj merr vëmendjen.

Ndryshe, Arta e ftuar në një emision së fundi ka deklaruar se nuk është në lidhje dashurie.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat