Publikohet trajleri i “The Conjuring 3”

Mediale Vip

Publikohet trajleri i “The Conjuring 3”

Më: 22 prill 2021 Në ora: 16:39
Publikohet trajleri i “The Conjuring 3”

Pjesa e tretë e filmit të njohur “The Conjuring” po vjen.

Është publikuar trajleri i “The Conjuring: The Devil Made Me Do It”, duke sjellë përsëri Ed dhe Lorraine Warren (të luajtur nga Patrick Wilson dhe Vera Farmiga).

Ky do të jetë filmi i tretë në serinë e filmave horror të Wan-it dhe njëherësh pjesa e tretë e filmave “The Conjuring”.

Wan ishte regjisor në dy pjesët e para të filmit, ndërsa tani ia dorëzoi këtë detyrë regjisorit të “The Curse of La Llorona, Michael Chaves.

Filmi do të dalë në HBO dhe kinema më 4 qershor 2021.

“The Conjuring: The Devil Made Me Do It”, ka filluar të punohet që nga viti 2017, kur skenaristi David Leslie Johnson-McGoldrick filloi për herë të parë në skenar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat