Kida josh me pozat nga vetura luksoze në Dubai

Mediale Vip

Kida josh me pozat nga vetura luksoze në Dubai

Më: 22 prill 2021 Në ora: 17:39
Kida

Kida solli poza provokuese nga vetura.

Si shumë prej kolegëve të saj, edhe Kida zgjodhi që gjatë kësaj periudhe të pushonte në Dubai.

Fotografi të shumta këngëtarja solli nga atje, ku mori vëmendjen e ndjekësve me paraqitjet atraktive.

Së fundi, artistja solli edhe disa imazhe të reja, të realizuara në veturë, ku vjen tejet joshëse e veshur me xhinse e një bluzë të bardhë.

Ajo nuk mbante fare reçipeta nën bluzë, ndërsa lëshoi flokët në kraharor dhe vendosi një palë syze si aksesor.

Udhëtimi i Kidës në Dubai nuk ishte vetëm për pushim, ngase ajo atje udhëtoi edhe për xhirimet e klipit të ri.

Videoklipi i Kidës do të vije në bashkëpunim me reperin e njohur gjerman Samra, por nuk ka ende një datë të publikimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat