Xhensila nis xhirimet e këngës së re

Mediale Vip

Xhensila nis xhirimet e këngës së re

Më: 22 prill 2021 Në ora: 17:56
Xhensila

Diçka e re po vjen nga Xhensila.

Xhensila Myrtezaj ka nisur përgatitjet për projektin e ri muzikor, i cili do të jetë i pari për këtë vit.

Këngëtarja ka publikuar disa fotografi, të cilat i ka shkëputur nga përgatitjet për xhirimin e videoklipit.

“Ne po përgatitemi…🤫🧡🎬”, shkroi ajo sipër imazheve, në të cilat shfaqet e veshur në të zezë dhe vë në fokus gjoksin.

Xhensila kishte aplikuar një grim më të rëndë në fytyrë, ndërsa flokët i kishte lënë të lëshuara në kraharor.

Projekti i fundit i Xhensilës është “Panorama”, të cilin e solli verën e kaluar në bashkëpunim me Ardian Bujupin. Kënga në fjalë numëron 55 milionë klikime.

Mbetet të shihet se çfarë do të sjellë kësaj radhe Xhensila Myrtezaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat