Mevlani dhe Juli po sjellin këngë me këtë artist të njohur

Mediale Vip

Mevlani dhe Juli po sjellin këngë me këtë artist të njohur

Më: 22 prill 2021 Në ora: 21:36
Mevlani dhe Juli

Mevlani dhe Juli paralajmëruan këngën e re.

Mevlan Shaba që prej kohës kur u bë pjesë e “Përputhen”, po tregon sukses edhe në muzikë.

Ai ka publikuar disa projekte muzikore, të cilat po priten mirë në publik, kurse nuk e ka ndalur punën për këngë të reja.

Me anë të një postimi në Instagram, Mevlani paralajmëroi bashkëpunimin e radhës me Julin dhe këngëtarin Stine.

“Po vjen”, ka shkruar ai në foton krah Stines e Julit, ndërsa nuk ka preferuar të zbulojë datën e publikimti të këngës.

Projekti i treshes do të vije i vizualizuar edhe me klip.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mevlan Shaba (@mevlanshabaa)

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat