Elita ndan një foto me Gjikon të pa publikuar më parë

Mediale Vip

Elita ndan një foto me Gjikon të pa publikuar më parë

Më: 23 prill 2021 Në ora: 12:29
Elita dhe Gjiko

Gjiko dhe Elita janë ndër çiftet më të dashura të publikut.

Elita dhe Gjiko janë njëri ndër çiftet e njohura të estradës shqiptare.

Elita ësht mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe i mban ndjekësit e saj të Instagramit mjaft të informuar rreth jetës së saj.

Së fundmi përmes një “Ask me a question”, Elitës iu kërkua “një foto me Gjikon që nuk e ka postuar kurrë”.

Moderatorja e njohur shqiptare Elita Rudi ka publikuar një imazh së bashku me bashkëshortin, reperin Gjiko, ku shihen më të ri ende para se ata të martoheshin.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat