Dianën apo mbretëreshën Elizabeth; Cilën do të nderojë Meghan me emrin e vajzës që pret?

Mediale Vip

Dianën apo mbretëreshën Elizabeth; Cilën do të nderojë Meghan me emrin e vajzës që pret?

Më: 23 prill 2021 Në ora: 14:12
Meghan Markle

A do të jetë një nderim për mbretëreshën emri i vajzës së Harry dhe Meghan? Kjo është pyetja që fansat e familjes mbretërore po aludojnë t’i japin përgjigje.

Në fillim, supozimet ishin rreth emrave Diana dhe Doria në nder të gjysheve të saj, por tani bookmaker-s janë orientuar drejt emrave kryesisht të lidhur me familjen mbretërore, në veçanti me Madhërinë e Saj të cilën çifti mund të vendosë ta nderojë.

Pastaj, me vdekjen e Princit Philip, ndjeshmëria për të nderuar mbretëreshën mund të ishte më e madhe.

Gjithsesi, për momentin të dy prindërit po e ruajnë sekretin me rigorozitet.

Këto ditë, është veçanërisht popullor emri “Lily” i cili mund të ishte një referencë ndaj emrit të mbretëreshës Elizabeth e cila kur ishte e vogël, thirrej Lilibet nga prindërit e saj. Pavarësisht kritikave ndaj familjes mbretërore, në intervistën me Oprah Winfrey, Harry dhe Meghan nuk thanë asnjë fjalë të keqe për mbretëreshën, përkundrazi, teguan respekt ndaj saj.

Kështu që nderimi i Mbretëreshës nuk është një opsion që hidhet poshtë, prandaj dyshimet janë të forta për mera si Allegra, Maya, Isabella dhe Abigail.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat