Rina Balaj falënderon fansat për 6 milionë klikime të “Bad Rosita” në Youtube

Mediale Vip

Rina Balaj falënderon fansat për 6 milionë klikime të “Bad Rosita” në Youtube

Më: 23 prill 2021 Në ora: 14:55
Rina Balaj

Rina po shijon suksesin e këngës së fundit.

Rina Balaj ka publikuar projektin e ri muzikor para disa javësh i cili u prit mjaft mirë nga publiku.

Këngëtarja tashmë po shijon suksesin e këngës pasi ajo po pëlqehet mjaft shumë nga fansat e saj dhe kolegët.

Rina bëri të ditur së fundi se ajo ka arritur të mbledhë 6milionë klikime brenda disa jave dhe është shumë lumtur për këtë.

Përmes një fotografie tërheqëse ajo falënderoi fansat e saj për mbështetjen e madhe.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat