Justin Theroux flet për lidhjen me Jennifer Aniston

Mediale Vip

Justin Theroux flet për lidhjen me Jennifer Aniston

Më: 23 prill 2021 Në ora: 16:33
Justin Theroux flet për lidhjen me Jennifer Aniston

Justin rrëfeu të pathëna për lidhjen me Jennifer.

Justin Theroux mori disa këshilla të dobishme kur bëhej fjalë për të qenë në qendër të vëmendjes ndërsa ishte i martuar me Jennifer Aniston.

Theroux u shfaq në “Today”, ku drejtuesi Willie Geist pyeti: “A ishte me të vërtetë një tronditje për sistemin tuaj? Dhjetë vjet më parë kur filluat të dilni me Jennifer dhe u martuat, gjithë atë vëmendje që keni marrë?”.

Theroux, i cili po promovonte shfaqjen e tij të re Apple + TV “The Mosquito Coast”, tha se ishte shoku i tyre Jason Bateman ai që ofroi njohuri për menaxhimin e fokusit të medieve në marrëdhënien e tij me Aniston.

“Po, unë mendoj se një pjesë e imja ishte si, e dini, unë në thelb jam një lloj aktori dhe një shkrimtar, nuk ka shumë atje”, kujton Theroux. “Jason Bateman në të vërtetë më dha një herë një nga këshillat më të mençura ndonjëherë kur gjithçka po ndodhte.”

Ai vazhdoi, “Dhe ai tha,” Shiko, në atë anë të industrisë së argëtimit, një personazh do të lindë dhe ai karakter je ti, por nuk je ti. Ky karakter është, e dini, i zemëruar, ai karakter ka marrë një problem, ai karakter është, e dini, i ëmbël. Është vetëm kjo telenovelë e vogël që shkruhet në margjina. ‘ Dhe ai tha, ‘Dhe kështu këshilla ime është, mos e ndiqni historinë e këtij djali”.

Theroux tha se ai dëgjoi dhe kjo e ndihmoi.

“Unë i qëndrova asaj,” tha ai. “Dhe kjo është mënyra e vetme që ju mund të mbani të arsyeshëm dhe të gjitha këto”.

Aniston dhe Theroux filluan publikisht me lidhjen e tyre më 2011 dhe u martuan në një ceremoni në oborrin e shtëpisë në Kaliforni në gusht 2015. Ata u ndanë në fillim të 2018. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat