Angela Martini tregon shumë në mini-fundin e shkurtër

Mediale Vip

Angela Martini tregon shumë në mini-fundin e shkurtër

Më: 23 prill 2021 Në ora: 18:34
Angela Martini

Angela joshi ndjekësit me foton e fundit.

Angela Martini vazhdon të jetë aktive me postimin e imazheve atraktive në rrjete sociale.

Modelja, së fundi ka publikuar disa fotografi, ku shfaqet tërheqëse e veshur me bluzë ngjyrë kafeje dhe mini-fund me print leopardi.

Ajo vuri në pah këmbët seksi në mini-fundin super të shkurtër, ndërsa dukej në formë shumë të mirë.

“Thanë se më shikojnë nga lart. Tani e kuptoj”, shkruan Angela, ndërsa pranoi komente të shumta nga ana e ndjekësve.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat