Atdheu i bën befasinë e bukur Antonelës

Mediale Vip

Atdheu i bën befasinë e bukur Antonelës

Më: 23 prill 2021 Në ora: 18:56
Atdheu i bën befasinë e bukur Antonelës

Atdheu e befasoi Antonelën.

Atdheu dhe Antonela në puntantën e sontme në “Përputhen” kishin takimin e radhës.

Atdheu ishte kujdesur që t’i bënte befasi të këndshme Antonelës, ndërsa ajo e fundit mbeti pa fjalë kur arriti në vendin ku e kishin takimin.

Një vilë me pishinë, e mbuluar me balona e petale trëndafilash, shampanjë e dhurata, ishin pjesë e takimit të tyre.

Antonela i dhuroi një përqafim Atdheut, në shenjë falënderimi për befasinë që ia bëri. Ndërsa, edhe kësaj radhe, dyshja u panë shumë të afërt në takimin e tyre. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat