Kylie Jenner thekson çdo pjesë të trupit me fustanin e ngushtë

Mediale Vip

Kylie Jenner thekson çdo pjesë të trupit me fustanin e ngushtë

Më: 23 prill 2021 Në ora: 19:04
Kylie Jenner

Kylie duket joshëse në fotot e fundit.

Kylie Jenner mori sërish vëmendje me paraqitjen atraktive në rrjete sociale.

Ylli televiziv u shfaq joshëse e veshur me një fustan të gjatë me ngjyrë të verdhë, të cilin e kishte kominuar me çizme të bardha.

Fustani shumë i ngushtë ia thekson linjat trupore asaj, ndërsa flokët i kishte bërë me gërsheta dhe vendosi shumë aksesorë.

Kylie Jenner edhe kësaj radhe shfaqet në formë shumë të mirë, ndërsa mori komente edhe nga ana e ndjekësve.

Kujtojmë se Kylie dhe familja e saj po e përfundojnë sezonin e “Keeping Up With The Kardashians”, për të vazhduar me një tjetër shfaqje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat