A e keni ditur se kjo prezantuese lajmesh është gruaja e “axhës Sheq”

Mediale Vip

A e keni ditur se kjo prezantuese lajmesh është gruaja e “axhës Sheq”

Më: 23 prill 2021 Në ora: 19:15
Mensur Safqiu

Mensur Safqiu, i njohur më mirë me rolet e bashkëpunimet të ‘Stupcave’, është një ndër aktorët më të pëlqyer në trojet shqiptare.

Aktori i është bashkuar para disa viteve grupit humoristik ‘Stupcave’, i cili atëbotë përbëhej nga Vedat Bajrami, Osman Azemi si dhe disa aktorë të përkohshëm.

Por, ndonëse shihet shumë shpesh nëpër televizione e rrjete sociale, për jetën personale të tij pak dihet, madje rrallë kush e di se ai është i martuar me një prezantuese.

Mensuri ka kohë që romancën me prezantuesen e lajmeve në Klan Kosova, Mjellma Pallaska, e ka kurorëzuar me martesë, madje çifti janë edhe prindër të një fëmije.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat