Bebe Rexha në çaste romantike me partnerin

Mediale Vip

Bebe Rexha në çaste romantike me partnerin

Më: 23 prill 2021 Në ora: 19:43
Bebe Rexha në çaste romantike me partnerin

Bebe po e shijon lidhjen e dashurisë.

Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është ndër emrat më të suksesshëm në arenën ndërkombëtare.

Ajo së fundi ka postuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet me partnerin e saj Keyan Safyari në veturë teksa shkëmbejnë puthje pasionante.

Çifti ishin veshur elegantë dhe dukej se ishin bërë gati për të darkuar në qytet, ndërsa shkëmbyen puthje në veturë.

Kujtojmë se Bebe Rexha së fundi ka postuar disa video, me të cilat tregoi komentet fyese që i mori nga shqiptarët lidhur me trupin, andaj reagoi ashpër ndaj tyre. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat