Xhensila Myrtezaj shfaqet mahnitëse në fotosesionin e ri

Mediale Vip

Xhensila Myrtezaj shfaqet mahnitëse në fotosesionin e ri

Më: 23 prill 2021 Në ora: 19:45
Xhensila Myrtezaj

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, vazhdon të marrë vëmendjen e madhe të audiencës.

Ajo në rrjete sociale gjithmonë ndan imazhe nga jeta dhe karriera profesionale, për të mbajtur më afër mbështetësit.

Në një postim në Instagram, tashmë Xhensila ka ndarë setin e ri fotografik, duke joshur 1.7 milion ndjekësit.

Flokët e drejta i kishte lënë të lira mbi supe, kurse për makijazh bukuroshja brune ka shkuar me nuanca më të hapura.

“Ne jemi duke u përgatitur”, ka shkruar ajo në përshkrim.

“Panorama” ndër të tjera është kënga e saj e fundit, që erdhi në bashkëpunim me Ardian Bujupin. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat